I Etap projektu Naukowe Inspiracje Ciekawe i Kreatywne

Zakończył się I etap realizowanego przez nas projektu Naukowe Inspiracje Ciekawe i Kreatywne finansowanego przez Województwo Małopolskie! W dniach 21-22 października gościliśmy w malowniczej Suchej Beskidzkiej, by przekazać wiedzę z zakresu technik A/V, nagrywania i cyfrowej obróbki obrazu dla uczniów klasy o profilu reklama oraz fotografia z Zespołu Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkie. W ramach przeprowadzonych wykładów zostało zrealizowanych 5 sesji tematycznych.

Materiały zostały przygotowane przez członków Visgraph! Twórcy, Michał Dolina, Jakub Dec i Justyna Rogóż udostępnili efekty swojej pracy w postaci opublikowanego z otwartym dostępem konspektu. Przeprowadzone wykłady w ramach I etapu projektu zostały poparte pozytywnymi opiniami uczniów, którzy w ramach ogłoszonego po zakończeniu etapu konkursu, realizować będą zadanie filmowe. Dziesięciu autorów filmów ocenionych najlepiej uzyska zaproszenie do II etapu projektu, który odbędzie się na Politechnice Krakowskiej już 20 listopada i zakończy się opublikowanym w ramach projektu spotem edukacyjnym.